Nacházíte se: Co vás zajímá - Novinky a akce

01 | 11 | 2017   „Zaručeně česká okna“ koupíte u TWW

Tradiční značka dřevěných oken a dveří TWW se připojila k projektu Asociace českých výrobců oken „Zaručeně česká okna“. Pomocí jednoduchého nástroje, který najdete na www.zaruceneceskaokna.cz si můžete ověřit, zda Váš potenciální dodavatel oken a dveří vyrábí své produkty skutečně v ČR.

Stále více zákazníků koupí levně okna vyrobená a dovezená ze zahraničí. Často se ale lákavá pořizovací cena stane po čase noční můrou. Zajištění servisu takových oken může být pro zákazníky zdrojem nepříjemných komplikací.

Značka TWW jako tradiční český výrobce eurooken špičkové kvality poskytuje svým zákazníkům jistotu, že se výrobce o jejich okna postarají i v případě, že partner značky se dostane do problémů. Proto zákazníci dostanou s dodávkou produktů také Certifikát garance původu oken a dveří.

Značka TWW je součastí společnosti Window Holding a.s., největšího výrobce oken a dveří v ČR, který jako zakládající člen Asociace českých výrobců oken www.acvov.cz, podporuje její snahu přispět k propagaci českých výrobků.

Okna TWW to jsou okna s vůní dřeva. Oslovte nás svou poptávkou. Okna a dveře Vám ZDARMA zaměříme a připravíme nabídku na míru Vašim požadavkům....návrat zpět

01 | 11 | 2017

„Zaručeně česká okna“ koupíte u TWW

S námi bezpečně víte, kde a jak byla Vaše okna vyrobena.
06 | 01 | 2015

Impregnace po dílech

Novinka TWW - GORI - Dyrup systém

Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna
plastová okna facebook