Nacházíte se: Co vás zajímá - Novinky a akce

30 | 06 | 2014   OKNA TWW SE ZÁRUKOU CERTIFIKÁTU PŮVODU

Značka TWW nově potvrzuje pravost svých výrobků CERTIFIKÁTEM GARANCE původu. Tento certifikát obdrží zákazníci, kteří si koupí okna a dveře od partnerů značky TWW, současně s dodávkou oken a dveří.

 

Výrobce oken a dveří značky TWW společnost Window Holding a.s. garantuje tímto CERTIFIKÁTEM, že pokud zanikne, prodejce poskytne na okna a dveře TWW záruční a pozáruční servis přímo výrobce oken. Zároveň certifikát zaručuje, že dodaná okna a dveře byly vyrobeny v České republice. CERTIFIKÁT GARANCE platí bez omezení po celou dobu používání oken a dveří a je možné uplatnit jej kdykoliv přímo u výrobce oken spol. Window Holding a.s.

 

Podrobné informace a podmínky uplatnění certifikátu jsou uvedeny na stránkách www.windowholdig.cz nebo na stránkách www.twwokna.cz

 

Certifikát prokazuje, že dodavatel oken, od kterého zákazník okna koupil, je prověřeným dodavatelem značky TWW a zákazník se může spolehnout na kvalitu dodaných produktů.

 

CERTIFIKÁT je pro zákazníka potvrzením pravosti značky TWW a současně chrání značku před šířením nekvalitních napodobenin jejich produktů. CERTIFIKÁT garance původu požadujte po svém dodavateli vždy s dodávkou oken a dveří TWW.


...návrat zpět

01 | 11 | 2017

„Zaručeně česká okna“ koupíte u TWW

S námi bezpečně víte, kde a jak byla Vaše okna vyrobena.
06 | 01 | 2015

Impregnace po dílech

Novinka TWW - GORI - Dyrup systém

Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna
plastová okna facebook