Nacházíte se: Co vás zajímá - Novinky a akce

09 | 03 | 2012   Akce - TROJSKLO ZDARMA!

V březnu máte jedinečnou šanci získat úsporná Termookna IV84 s izolačními trojskly bez příplatku za trojsklo. U každé zakázky bude koncovým zákazníkům odpočtena částka 150 Kč za m2 plochy oken. Kvalitní izolační trojskla tak získáte již za cenu standardního zasklení!

 

Pokud uvažujete o koupi nových oken, nepromarněte tuto skvělou šanci a poptejte Termookna IV84 už nyní. Získáte tak kvalitní eurookna se špičkovou povrchovou úpravou!


 

Všechna eurookna TWW nyní nabízíme podstatně technicky vylepšená. Standardně dodáváme eurookna s hlubokým zapuštěním skla. Rámová hliníková okapnice získala navíc horní pryžové těsnění, které zcela zabrání zatékání vody k rámu okna. Kov se díky ní vůbec nedotýká okenního křídla a tepelný most je tak zcela přerušen.

 

Inovace podstatným způsobem zlepšují tepelněizolační vlastnosti oken, přispívají totiž ke zvýšení povrchové teploty skla. Tím potlačují rosení oken a zabraňují vzniku kondenzátu vdolním okraji skleněné tabule.

 

Značka TWW je specialistou na nestandardní řešení a atypické prvky. Pokud tedy potřebujete pro svůj dům či byt velké prosklené plochy, nestandardní tvary nebo specielní vlastnosti oken, neváhejte a kontaktujte autorizované prodejce značky TWW. Poskytnou Vám odbornou radu a pomoc svýběrem.

 

Okna TWW to jsou eurookna s puncem kvality.

 

 

...návrat zpět

09 | 07 | 2014

HORKÁ LETNÍ AKCE

Nečekejte! Léto utíká rychle. Letní akce jen do 31.8.2014

30 | 06 | 2014

OKNA TWW SE ZÁRUKOU CERTIFIKÁTU PŮVODU

undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined undefined
Značka TWW nově potvrzuje pravost svých výrobků CERTIFIKÁTEM GARANCE původu.
Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna
plastová okna facebook