Nacházíte se: Produkty - Ceny oken
 

Ceny oken

Výroba oken je vždy zakázkovou výrobou. Pokud nejsou okna vyrobena přesně na míru stavebním otvorům je to velký problém, který má vliv nejenom na celkový vzhled stavby.

Cena oken je ovlivněna celou řadou faktorů. Protože jde o zakázkovou výrobu nelze stanovit ceny oken bez podrobných informací o tom, jaká okna zákazník požaduje.

Nejde pouze o rozměry oken, ale u dřevěných eurooken také o zvolenou dřevinu a typ zpracování, konkrétně, zda jde o profil z napojovaných nebo nenapojovaných profilů.

Vyplňte poptávku  a naši odborní partneři Vám okna ZDARMA zaměří a navrhnou řešení na míru Vašim potřebám. Okno to není totiž jen rám a zasklení, ale také řada dalších funkčních a estetických prvků. Abyste doladili interiér i exteriér domu či bytu přesně podle Vašich představ doporučujeme řešit všechyny doplňky jako je stínící technika, parapety a další prvky již ve fázi přípravy.

01 | 11 | 2017

„Zaručeně česká okna“ koupíte u TWW

S námi bezpečně víte, kde a jak byla Vaše okna vyrobena.
06 | 01 | 2015

Impregnace po dílech

Novinka TWW - GORI - Dyrup systém

Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna
plastová okna facebook

Právě jste na webovém portálu www.twwokna.cz (dále jen „web“) , na němž jsou prezentovány výrobky a služby naší společnosti za účelem jejich prodeje. Majitelem a provozovatelem webu je obchodní společnost Window Holding a.s. (dále jen „dodavatel“). Obsah webu je chráněn autorským právem. Obsah webu je poskytován bez záruky a provozovatel neodpovídá za případné škody způsobené užíváním webu.

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky výrobků dodavatele dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany dodavatele, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi dodavatelem a uživatelem. Dodavatel zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu 12 měsíců při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.