Nacházíte se: Produkty - Další výrobky
 

Dejte svému bydlení nový rozměr

S klasickými okny a dveřmi dnes mnoho stavebníků již nevystačí. V moderním bydlení nalézají uplatnění různá atypická řešení.

Velké prosklené plochy jsou dnes již samozřejmou součástí moderních rodinných i bytových domů. Poskytují přirozené spojení bytu a zahrady nebo zajišťují ničím nerušený průchod na terasu. Venkovní prostor se tak stává součástí obytného prostoru a rozšiřuje jeho možnosti.

Chcete využít atypické řešení také pro svůj byt? Oslovte nás poptávkou nebo kontaktujte některého z našich odborných partnerů, poskytneme Vám ZDARMA konzultaci k využití atypických prvků.

Atypická řešení nabízíme nejenom v materiálovém provedení dřevo nebo dřevohliník, ale najdeme pro Vás řešení také v plastu či hliníku.
 

Spolehlivá ochrana před chladem, vlhkem i hlukem

Také u atypických prvků jako jsou posuvné dveře, skládací dveře nebo stále žádanější zdvižně posuvné dveře HS Portal, jsou na prvním místě dokonalé tepelně izolační vlastnosti.

Obavy, že velké prosklené plochy neochrání před chladem, prachem, vlhkostí nebo hlukem jsou liché. Všechny systémy jsou vyladěny tak, že do nosných rámů a křídel lze integrovat špičková izolační trojskla. Spolehlivé kování zaručuje nejenom bezpečný provoz, ale především uživatelky velmi příjemné ovládání.

Samostatnou kapitolou jsou zimní zahrady. Značka TWW je specialistou na atypická řešení a vždy dokáže najít řešení na míru Vašim požadavkům.

Pokud nás oslovíte svou poptávkou ZDARMA Vám připravíme cenovou nabídku a poskytneme také odbornou konzultaci.

Využijte možnosti našich prvotřídních produktů a dlouholetých zkušeností a dejte svému bydlení nový rozměr.


01 | 11 | 2017

„Zaručeně česká okna“ koupíte u TWW

S námi bezpečně víte, kde a jak byla Vaše okna vyrobena.
06 | 01 | 2015

Impregnace po dílech

Novinka TWW - GORI - Dyrup systém

Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna Reference - dřevěná okna
plastová okna facebook